Dijital pazarlama, Google Ads Adwords , SEO, SMM, E-Posta Pazarlama, Mobil Pazarlama, Affiliate Pazarlama kanallarının bir arada bulunması hali olarak özetleyebiliriz.

Her bir kanal ve sonrasında oluşacak diğer kanalların eklenmesiyle bir bütün olarak internet dünyasında dijital pazarlama adı altında buluşuyor. Bu pazarlama yöntemi ise kullanıcıların sizden satın alma, alışveriş yapma, hizmet elde etme imkanı sağlıyor.

Dijital pazarlama danışmanları sizlere internet dünyasında markanızı/projenizi nasıl müşterilere sunacaksınız, hangi kanallardan daha çabuk ulaşabilirsiniz, nasıl bir yoldan gitmelisiniz gibi detaylı bir analiz çıkartarak isterseniz bunu analiz çıkartan firma/kişi ile hayata geçirebilirsiniz isterseniz kendi bünyenizde bulunan dijital pazarlama uzmanı arkadaşla geçirebilirsiniz.

Burada doğru yapılacak işlem, süreçlerin tam zamanında ve doğru olarak yapılmasıdır ki bu süreçte dijital pazarlama danışmanlık hizmeti aldığınız kişiye projeyi teslim etmeniz ve 2 haftalık/aylık olarak toplantılarda gelişmeleri analiz etmeniz önemli olacaktır.

Dijital Pazarlama hizmeti alırken harcanacak bütçe, rakiplerin, müşteri/satış hedefiniz gibi birçok farklı metriği hizmet alacağınız firma/kişi ile paylaşmanız sizin için daha doğru strateji ve planlama çıkarması açısından önemli olduğunu vurgulayalım.

Rekabetin arttığı günümüzde bana sadece Adwords yeter veya ben sadece Facebook üzerinden reklam vermeme bana yetiyor diyorsanız tekrar düşünmeniz gerekiyor. Kaçırdığınız çok müşteri ve para kaybı olabilir..

Çok fazla sözü uzatmadan internet üzerinden iş yapmak istiyorsanız dijital pazarlama hizmeti muhakkak almanız gerekmektedir.

Müşterilerimden Aldığım Bazı Yorumlar

Dijital pazarlama uzmanı/danışmanı arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir