İçeriğe geç

Kategori: Seo

Seo Danışmanı Eyüp Ceviz’in adwords’e dair yazılarının bulunduğu kategori.

Https’e(SSL) Geçiş Yaptım

 

Seo çalışmasını yönettiğim firmaların https(ssl) geçiş yapmasını 2-3 sene öncesinde söylemiştim ve geçişleri yaptırmıştım fakat kendi sitemin geçişini yapmamış olmamam benim hatam 🙂

Günah çıkarma işlemimi sonra bırakacağım şimdilik https’e geçiş sürecini anlatacağım. İlk olarak sitem başka bir arkadaşın hosting firmasındaydı onu kendi firmama taşıttırdım. Bu konuda serkan bana yardımcı oldu.  Sonrasında yaptığım işlemleri sırasıyla anlatayım.

1 – Hosting firmamdan ssl tanımlattım.

2 – Ayarlar kısmından http:// kısımlarını https:// kısımlarına çevirdim.

6 Yorum

Seo Rapor Tablosu

Hizmet verdiğiniz ve seo anlamında güzel işler başardığımız bir firma için aylık olarak hazırladığımız rapor bulunuyor bu rapor 4-5 sayfalık olsa da bizim için en önemli sayfa 1.sayfa oluyor bu sayfada bütün veriler bulunuyor.

Hizmet Almak için: Seo Uzmanı

Bende sizlere bu seo rapor tablosunda hangi metrikleri ele aldığımızı paylaşmak istedim. Böylelikle hem firma sahipleri hem de bu işin yapan uzmanlar müşterilerine neler sunabileceklerini görebilirler.

2 Yorum

Yeni İçerik Sitesi İçin Seo Stratejisi

İçerik site açarak internet üzerinden para kazanma peşinde olan birçok kişi olduğunu biliyor ve forumlarda çokça okuyorum. Genelde birçoğu hüzünle bitiyor olsada işini bilen kişiler elbette aradan sıyrılıp paralarınız kazanıyor.,

Yeni projemiz var ve seo danışmanı ile  çalışmak istiyoruz diyorsanız benimle iletişime geçebiliriz.

Yeni içerik sitesi açacak kişilerin seo stratejisi nası olması gerektiğine dair bilgiler paylaşmak istedim.

18 Yorum