Google News kayıt danışmanlığı haber siteleri başta olmak üzere belirli oranda içerik üreten sitelerin Google’ın Google haberler, Play gazetelik, arama sonuçlarında ve tablet/telefonlardaki kişilere içerikleri daha çabuk ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Sitenizin hem arama sonuçlarında daha fazla görünür kılmak hem de daha farklı kanallarından trafik elde etmek istiyorsanız Google News kayıt danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Google News kayıt danışmanlığı nasıl işlemektedir;

1 – İlgili site incelemesini gerçekleştiririm.

2 – Eksikler yapılmak üzere müşteri tarafına iletirim müşteri tarafı gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra başvuru işlemlerine başlarım.

3 – Başvuru onay süreç takibini sağlarım onay verildiği taktirde ilgili site sahibine bilgisi verilir ve çalışma sonra erer.

4 – Başvuru onay süreç takibini sağlarım onay verilmesse tekrar gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra tekrar başvurulur ilgili süreç durumuna göre eğer onaylanırsa müşteriye bilgisi verilir onaylanmassa müşteriye ücret geri teslim edilir.

Google News kayıt danışmanlığı hizmeti 750 TL’dir.

Google aramalar kısmında bu şekilde görülmektedir.

Google news kayıt hizmeti için yan tarafta bulunan formdan iletişime geçebilirsiniz veya whatsapp yoluyla direk bana ulaşabilirsiniz.

Google News Kayıt Ettiğim Bazı Referanslar

news kayıt referans
news kayıt referans