Eskiden en büyük mecralardan olan Basılı Gazeteler ve Televizyonda görünür olmak, yaptığınız işleri anlatıyor olmak itibar yönetimi için en önemli yoldu dijital/online dünyanın daha fazla kullanılmasıyla birlikte artık basılı gazeteler ve televizyonda olmak yerine itibarlarını online dünyada sürdürüyor.

Online/dijital dünyada varlığınızı sürdürmek, görünür olmak en önemli kanal haline geldi. Aileleriniz, arkadaşlarınızın yanında dijital dünyada artık yaptığınız işleri en küçükten büyük işlere kadar herkes görmeni imkanı bulunuyor bu da size daha fazla müşteri kazanımı sağlıyor.

Online itibar yönetimi bu hususta en önemli konu haline geliyor ki genelde insanlar veya şirketler online itibar’ı başlarına kötü/olumsuz bir durum geldiğinde farkediyor. Online itibar yönetimi için mutlaka yıllık olarak anlaşma yaparak dijital dünyada itibarınızı korumanız maddi ve manevi yönden size büyük oranda katkısı olacaktır.

Online itibar yönetimi neler kapsıyor ; Haber siteleri, reklamlar, seo yani dijital dünyada nerede var olmak istiyorsanız hepsini kapsamaktadır.

Online itibar yönetim danışmanlığı başınıza gelmiş olan kötü olayları veya ben tedbirli bir insanım dijital dünyada online itibarım en önemli konum bu yüzden daha iyi olmasını istiyorum diyorsanız muhakkak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital dünyada itibarınızı korumak ve yüceltmek size daha fazla gelir, çevre ve arkadaşlıklar kazandıracaktır.