Hey Buralardayım!

Merhaba sevgili dostlar,

Uzun süredir yazmadığımı biliyorum bu yazıda biraz olsun vicdanımı rahatlatmak için yazıyorum. Bu arada bundan sonra yazmayı hedefliyorum haftalık olarak.

Bu sıralar neler yaptığımı sizlerle paylaşmak istedim.

Eski ajansımdan ayrıldıktan sonra 4 ay gibi bir süre evden başka bir firmaya hizmet verdim fakat farklı koşullar sebebiyle onu bitirdim hemen sonrasında ise 1 senesi daha dolmamış fakat kurucularının geçmiş deneyimi sağlam olan Dart Medya ajansında dijital pazarlama uzmanı olarak işe başladım.

Sektörel bilgi dışında aslında internette nasıl para kazanılacağı konusunda gerçekten ufkum açıldığını söyleyebilirim. Eski ajansımda genel olarak tek çalışıyordum burada ise ekip olarak çalışıyorum.

Güzel markalarla çalışıyoruz onuda atlamamak gerek. Hem seo hemde Google Ads(adwords) tarafında yüksek maliyetli yönetmek benim için hiç yaşamadığım büyük tecrübelerden. Güzel hit, güzel kazanç, güzel  paralar 🙂

Güzel ve markalar önemli olunca ister istemez bazı şeyleri askıya alıyorsunuz. Onlardan biri de blog oldu. Artık daha fazla yazmaya başlayacağım en azından şimdilik öyle düşünüyorum. Önceden Google Ads(adwords) , analytics ve seo kategorisi alıyordu blogumda belki ileride başka kategorilerde eklerim.

7 ay oldu ben Dart Medya’da çalışmayalı başlayı. Bu süre zartfında aldığım iş teklifleri de beni mutlu ediyor onuda söylemeliyim. 🙂

Ufak tefek hastalıklarım var onlarda zaman geldiğinde halledip daha sağlam bir şekilde emin adımlarla yürüyeceğim. Açıköğretim ve ingilizce konularında da sıkıntılarım var.  Onlarla ilgili de zaman gerekiyor ve ben bu zamanı çoktan doldurdum. Kısa bir süre içinde onlar içinde harekete geçmeye başlayacağım.

Sormak istediğiniz bir konu olursa mail adresime 7/24 bakıyorum oradan mail atabilir veya arayabilirsiniz. Hiç olmadı kahve ısmarlayabilirim. 🙂 Son olarak benimle ilgili güzel düşünen, yorum yazan, yazılarımı okuyan herkese teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir