Sosyal Medya Danışmanlığı, markaların veya bireysel kişilerin sosyal medya üzerinde daha fazla kişiye ulaşmasını, daha fazla görünürlük sağlamasını ve marka/bireyin daha fazla ulaşmasını sağlayan yönetim hizmetidir.

Sosyal medya danışmanlığı alarak sosyal medya yönetimini daha doğru bir şekilde kitlelere ulaştırırsınız böylece marka bilinirliğinizin artmasının yanında sunduğunuz hizmetinde satışını gerçekleştirirsiniz.

Genelde sosyal medya bende yaparım diye herkesin tek başına yapmaya çalıştığı bir yöntem olsa da belirli bir süre sonra bu işin bu şekilde olmadığını kendileri farkettiğinde zaman kaybından başka bir şey olmadığını görmektedir ki bu en iyi ihtimal. Bir de sosyal medyada yanlış bir sosyal medya yönetimi gerçekleştirirse oluşabilecek kriz karşısında kişi/kurum ne yapacağını bilemeden sadece krizin sonuçlarını bekleyecektir. Bir çok markanın bu gibi durumlarda ne hale geldiğini herkes tarafından bilinmektedir.

Sosyal medya yönetiminin yanında sosyal medya reklamları olmassa olmazdır. Özellikle Facebook yaptığı algoritmalarla birlikte Facebook reklam vermenizi istemektedir.

Benden sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı almak için başvurduğunuzda ilk olarak kimsiniz, ne iş yaparsınız, rakipleriniz varsa kimlerdir bunları benimle paylaşırsanız bende gerekli incelemeyi daha kolay bir şekilde yapabilirim böylece sizin hedef kitlenize uygun stratejiler hazırlayarak aynı zamanda sosyal medya reklamlarında kullanacağımız harcamaların daha doğru kanallarda harcamasını sağlamış olacağız.

Sosyal medya reklamlarına bakacak olursak; Facebook reklam verme, Instagram reklam verme, Twitter reklam verme, LinkedIn reklam verme gibi sosyal medya reklamları bulunmaktadır. Bunun dışında ne kadar dönüş sağladığı tam ölçümleme konusunda net bir sonuç bilmiyor olmasakta Snapchat reklamları ve instagram stories reklamları da yeni çıkan sosyal medya reklam modellerinden.

Sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi konusunda benden hizmet almak isterseniz 0553-102-37-39 telefon numarasından veya info@eyupceviz.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir